Changes
Jump to navigation
Jump to search
Line 100:
Line 100:
− +
− +
− +
+
− +
+
− +
+
− +
+
→Gem Wares
|-
|-
|rowspan="1"| '''Crystalware'''
|rowspan="1"| '''Crystalware'''
||Crystal||Crystal||Crystal
||Crystal||Crystal||Crystal|-
|-
|rowspan="1"| '''Sapphireware'''
|rowspan="1"| '''Sapphireware'''
|Crystalware||Sapphire||Sapphire||-
|Crystalware||Sapphire||Sapphire|
|-
|rowspan="1"| '''Rubyware'''
|rowspan="1"| '''Rubyware'''
|Crystalware||Ruby||Ruby||-
|Crystalware||Ruby||Ruby|
|-
|rowspan="1"| '''Emeraldware'''
|rowspan="1"| '''Emeraldware'''
|Crystalware||Emerald||Emerald||-
|Crystalware||Emerald||Emerald|
|-
|rowspan="1"| '''Diamondware'''
|rowspan="1"| '''Diamondware'''
|Crystalware||Diamond||Diamond||-
|Crystalware||Diamond||Diamond|
|-
|}
|}