Changes
Jump to navigation
Jump to search
Line 13:
Line 13:
+
→Short Sword
|-
|-
|Short swords cannot knockback enemies.<br />
|Short swords cannot knockback enemies.<br />
|-
!Passive stats(all weapons):
!Passive stats(all weapons):
|-
|-