Changes
Jump to navigation
Jump to search
Line 95:
Line 95:
+
+
→Body Armors
|-
|-
|Plate Mail<br />https://www.helbreathnemesis.com/images/items/platemail(m).gif https://www.helbreathnemesis.com/images/items/platemail(w).gif||37||40%||80||100
|Plate Mail<br />https://www.helbreathnemesis.com/images/items/platemail(m).gif https://www.helbreathnemesis.com/images/items/platemail(w).gif||37||40%||80||100
|-
|Knight Plate Mail<br \>https://www.helbreathnemesis.com/images/items/knightplatemail(m).gif https://www.helbreathnemesis.com/images/items/knightplatemail(w).gif||40||42%||90||100
|-
|-
|}
|}